Witamy na stronie naszej szkoły!

Lista przedmiotów:

Nauczanie zintegrowane

  • Antkowiak Krystyna- klasa 3d

  • Błaszak Magdalena- klasa 2a

  • Cyra Iwona- klasa 1a

  • Faliszewska Irena- klasa 1c

  • Majewska - Król Agata- klasa 1b

  • Ratajczak Elżbieta- klasa 3b

  • Roemer Dorota- klasa 3e

  • Sobańska Janina- klasa 3a

  • Szary Danuta- klasa 2b

  • Zwierzyńska Danuta- klasa 3c

Język polski

  • Borsut Hanna- klasa 4a

  • Dzieliński Michał- klasy 4e, 7a, 7b, 7d

  • Gorzelańczyk Magdalena- klasy 5c, 5d, 6a, 7c

  • Jakubowska Lidia- 6c

  • Kluczyńska Jolanta- 4d, 5a, 5b, 6b

  • Młynarz Aleksandra- klasy 2a-g, 2b-g, 2c-g

  • Paprocka Anna- klasy 3a-g, 3b-g, 3c-g, 3d-g

  • Sibilska Katarzyna- klasy 4b, 4c, 2d-g

Historia/Historia i społeczeństwo

  • Fludra Katarzyna- klasy 2a-g, 2b-g, 2c-g, 2d-g, 3a-g, 3c-g

  • Serwatkiewicz Alicja- klasy 5a, 5b, 6a, 6b, 6c, 7a, 7b

  • Stratyńska Magdalena- klasy 4a, 4b, 4c, 4d, 4e, 5c, 7c, 7d

  • Wytrzyszczak Magdalena- klasy 5d, 3b-g, 3d-g

Język angielski

  • Błaszak Magdalena- klasa 2a

  • Kaleta Ewa- klasy 5b dz, 5c dz, 5d dz, 6a ch, 7b, 7d

  • Matuszczak Robert- klasy 4a ch, 4b dz, 4c ch, 4e (P), 5d ch, 6b ch, 6c ch

  • Pelczyk Michalina- klasy 0a, 0b, 1a, 1b, 1c, 2b, 3a, 3b, 3e

  • Piasecka Joanna- 3c, 3d, 4a dz, 5a dz, 5c ch, 5a dz, 6b dz, 6c dz

  • Rozmiarek Barbara- klasy 4c dz, 4d dz, 4e (K), 5a (P), 5b ch, 7a, 7c

  • Siejak Sandra- klasy 4b ch, 4d ch, 2b-g AZk2/A2, 2c-g AZk2/A4, 2d-g AZkk2/A5, 3c-g AZk3/A4

  • Woźniak Magdalena- klasy 2a-g AZk2/A1, 2c-g AZk2/A3, 2d-g AZk2/A6, 3a-g AZk3/B1, 3b-g AZk3/B2, 3d-g AZk3/A6

  • Żurawska Anna- klasy 2a-g AZk2/B1, 2b-g AZk2/B2, 3a-g AZk3/A1, 3b-g AZk3/A2, 3c-g AZk3/A3, 3d-g AZk3/A5

Język niemiecki

  • Berny Ewa- klasy 3a-g NP3/7, 3d-g NP3/6

  • Chmielewska Danuta- klasy 7b, 7c, 7d (P), 2a-g NP2/1, 2b-g NP2/4, 2c-g NP/5, 2c-g NP2/6, 2d-g NP2/7, 3b-g NP3/8, 3c-g NP3/4

  • Kowalska Monika- 7a, 7d (K), 2a-g NP2/2, 2b-g NP2/3, 2d-g NP2/8, 3a-g NP3/1, 3b-g NP3/2, 3c-g NP3/3, 3d-g NP3/5

Matematyka

  • Achtabowska Małgorzata- klasa 4d, 5c, 5d, 6a, 7a

  • Buszkiewicz Izabela- klasy 5a, 5b, 6b, 7b, 7c

  • Narożna Małgorzata- klasy 2a-g, 2b-g, 2c-g, 2d-g

  • Szczepaniak Katarzyna- klasy 4a, 4e, 6c, 7d

  • Waligóra Kamila- klasy 4b, 4c, 3a-g, 3b-g

  • Zając Irena- klasy 3c-g, 3d-g

Przyroda

  • Przybylska Dorota- klasy 4a, 4c, 4e

  • Wasylkowska- Ziółkowska Eliza- klasy 5a, 5b, 5c, 6a, 6b, 6c

  • Waśkowiak Dawid- klasa 4b, 4d, 5d

Muzyka

  • Jakubowska Lidia- wszystkie klasy 4 - 7

  • Juszczak Anna- wszystkie klasy oddziałów gimnazjalnych

Plastyka

  • Przybył Irena- wszystkie klasy 4 - 7, 3a-g, 3b-g, 3c-g, 3d-g

Technika/Zajęcia techniczne

  • Waśkowiak Dawid- wszystkie klasy 4 - 7, 3a-g, 3b-g, 3c-g, 3d-g

Informatyka/Zajęcia komputerowe/Edukacja informatyczna

  • Lewandowski Adam- klasy 4a, 4b, 5a, 5c, 5d, 6b

  • Ratajczak Jolanta- klasy 1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 3a, 3b, 3c, 3d, 3e, 4c, 4d, 4e

  • Serwatkiewicz Alicja- klasy 5b, 6a (K), 6c

  • Szczepaniak Katarzyna- klasy 6a (P), 7d

  • Ślęzak Szymon- klasy 7a, 7b, 7c, 2a-g gr.A, 2c-g dz

  • Żymańczyk Magdalena- klasy 2a-g gr.B, 2b-g, 2c-g ch, 2d-g, 3a-g, 3b-g, 3c-g, 3d-g

Wychowanie fizyczne

  • Banaszak Marcin- klasy 5b ch, 5c ch, 5d ch, 2b-g ch, 3a-g ch

  • Bugajski Marek- klasy 4a ch, 4d ch, 5d dz, 6c ch, 7a ch, 7c ch

  • Dudka Małgorzata- klasy 6a (K), 7d (P)

  • Frąckowiak Dorota- klasy 4a dz, 4b dz, 7b ch, 2b-g dz, 2d-g dz, 3b-g dz

  • Górna Beata- klasy 6b, 6c dz

  • Kowalski Dariusz- klasy 6a (P), 7d (P)

  • Hubert Nowicki- klasy 4b ch, 2a-g ch, 2c-g ch, 3b-g ch, 3c-g ch, 3d-g ch

  • Pucek Katarzyna- 4c, 4d dz, 5b dz, 5c dz, 7a dz, 7b dz, 7c dz

  • Słowik Kamil- klasy 4e (K), 5a (P)

  • Szarzyńska Anetta- klasy 2a-g dz, 2c-g dz, 2d-g ch, 3a-g dz, 3c-g dz, 3d-g dz

  • Wiśniewska Magdalena- klasy 4e (P), 5a (P)

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Eckardt - Kubiak Katarzyna- klasy 3a-g, 3b-g, 3c-g, 3d-g

Religia

  • Elwart Barbara- klasy 1b, 3c, 3d, 3e, 4b, 4c, 4d, 4e, 5d

  • Gibasiewicz Elżbieta- klasy 0a, 0b, 1a, 1c, 2a, 2b, 3a, 3b

  • Sekula Dawid- klasy 4a, wszystkie klasy oddziałów gimnazjalnych

  • Wawrzyniak Danuta- klasy 5a, 5b, 5c, 6a, 6b, 6c, 7a, 7b, 7c, 7d

Etyka

  • Faliszewska Irena- klasy 1-7

  • Szymkowiak Aleksandra- klasa 2b-g

Wychowanie do życia w rodzinie

  • Szymkowiak Aleksandra- wszystkie klasy 4 - 7 oraz wszystkie klasy oddziałów gimnazjalnych

Zajęcia artystyczne

  • Juszczak Anna- wszystkie klasy oddziałów gimnazjalnych

Fizyka

  • Lewandowski Adam- klasy 7c, 7d

  • Ślęzak Szymon- klasy 7a, 7b oraz wszystkie klasy oddziałów gimnazjalnych

Chemia

  • Malicka Izabela- klasy 7a, 7b, 7c, 7d oraz wszystkie klasy oddziałów gimnazjalnych

Doradztwo zawodowe

  • Mrugalska Joanna- klasy 7a, 7b, 7c, 7d

Geografia

  • Przybylska Dorota- klasy 7c, 7d

  • Sobkowiak - Niemier Katarzyna- klasy 7a, 7b oraz wszystkie klasy oddziałów gimnazjalnych

Biologia

  • Wagner Justyna- klasy 7a, 7b, 7c, 7d oraz wszystkie klasy oddziałów gimnazjalnych

Wiedza o społeczeństwie

  • Wytrzyszczak Magdalena- wszystkie klasy oddziałów gimnazjalnych